ثبت نام دوره های آموزشی ترم تابستان آغاز شد

۰۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۶ کد : ۱۱۵۱ آخرین اخبار
تعداد بازدید:۳۳۵
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، ثبت نام دوره های آموزشی جهاددانشگاهی در ترم تابستان با رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین فاصله گذاری فیزیکی به صورت حضوری و آنلاین شروع شد.
ثبت نام دوره های آموزشی ترم تابستان آغاز شد

دکتر افروزیان معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، با بیان اینکه ثبت نام ترم تابستان تا ۱۱ تیرماه ادامه دارد افزود: آموزش ‎‎ های عمومی و تخصصی جهاددانشگاهی در قالب گروه ‎‎ های آموزشی زبان ‎‎ های خارجی، حسابداری و مدیریت، فنی و مهندسی، کشاورزی، کامپیوتر، پزشکی، علوم انسانی و هنر و معماری برای مقاطع سنی مختلف ارائه می شود.

معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد گفت؛ دوره های آموزشی عمومی و تخصصی در ترم تابستان در مراکز آموزشی یزد با ۴۰ درصد ظرفیت و به صورت حضوری با رعایت موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی خواهد بود و در مرکز آموزش های مجازی این سازمان به شکل آنلاین و غیرحضوری برگزار می شود.

وی با اشاره به فرارسیدن فصل تابستان و اهمیت غنی ‎‎ سازی اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان، اظهار کرد: علاوه بر آموزش ‎‎ های متنوع عمومی و تخصصی جهاددانشگاهی، بسته ‎‎ های آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان تعریف شده که در قالب آنها علاوه بر طراحی رشته ‎‎ های مختلف و جذاب، سعی شده تا با زمان ‎‎ بندی مناسب کلاس ‎‎ ها، نگرانی خانواده ‎‎ ها به ویژه والدین شاغل مرتفع شود.

دکتر افروزیان کلاس ‎‎ های این بسته ‎‎ های آموزشی را شامل تجوید و روخوانی قران، چرتکه، کامپیوتر کودکان، کارگاه انیمیشن، رباتیک، پرورش خلاقیت، کارگاه فن بیان و سخنوری، آشنایی با فناوری نانو، نقاشی کودکان، خوشنویسی با خودکار، کارکاه قصه گویی، تکنیک های شعرخوانی، کارگاه مدیریت استرس و کارگاه اعتماد به نفس و غیره عنوان کرد.

وی با بیان اینکه دوره ‎‎ های آموزشی جهاددانشگاهی در مراکز آموزشی شهرستان یزد و یک مرکز در شهرستان اردکان دایر می‌باشد، خاطرنشان کرد: ثبت نام در ترم تابستان از بیستم خردادماه با مراجعه حضوری به مراکز یا از طریق سایت www.jdyazd.ac.ir آغاز شده است و شروع کلاس‌‌ها برای کودکان و نوجوانان از ۷تیر ماه، کلاس های زبان انگلیسی از ۱۱ تیر ماه و دوره های تخصصی از هفدهم تیرماه خواهد بود.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان بهره مندی از اساتید ممتاز و ارائه گواهی نامه ‎‎ معتبر و مورد تایید سازمان ‎‎ های ذیربط را از ویژگی ‎‎ های دوره ‎‎ های آموزشی جهاددانشگاهی خواند و در پایان آدرس مراکز آموزشی این سازمان در استان یزد را شامل؛

*مرکز شماره یک به آدرس: چهارراه فرهنگیان، بلوار شهید پاکنژاد، نبش کوجه دکتر اعلم به شماره تلفن ۳۷۲۴۸۸۳۴

* مرکز شماره سه: آزادشهر، فلکه سوم به شماره تلفن ۳۷۲۲۶۵۵۵

* مرکز شماره چهار: امامشهر، ابتدای ۵۲ متری به شماره تلفن ۳۵۲۶۱۴۵۱

* مرکز شماره پنج: صفائیه به شماره تلفن ۳۸۲۶۷۰۱۲

* مرکز شماره شش: بلوار دهه فجر، کوچه فجر پنج به شماره تلفن ۳۶۲۸۲۲۹۰

*مرکز اردکان به آدرس بلوار شهید بهشتی ساختمان سابق مرکز بهداشت به شماره تلفن ۳۲۲۳۱۰۹۸

*مرکز آموزش مجازی و آنلاین با شماره تلفن ۳۸۳۰۳۴۵۲ عنوان کرد.


( ۴ )

نظر شما :