سازمان جهاددانشگاهی یزد مجری آموزش سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد) در استان شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۵ کد : ۲۹۴ آخرین اخبار
تعداد بازدید:۳۷۰
سازمان جهاددانشگاهی یزد مجری آموزش سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد) در استان برای دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیردولتی شد.
سازمان جهاددانشگاهی یزد مجری آموزش سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد) در استان شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از ایسنا، معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد تصریح کرد: سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد) یک بستر معاملاتی است که تمام فراخوان‌های مناقصه، خریدهای جزیی، متوسط و مزایده‌های زیر مجموعه دولت را پوشش می‌دهد.

احمد افروزیان با تاکید بر این که براساس ماده 2 آیین‌نامه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، دستگاه‌های دولتی مکلف هستند برای انجام معاملات خود تنها از کانال این سامانه اقدام کنند، افزود: این سامانه با ثبت تمام فعالیت‌های اقتصادی، امکان دسترسی راحت و آسان را برای همگان فراهم می کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از آن جایی که تمام دستگاه‌های اجرایی برای معاملات خود باید از طریق این سامانه اقدام کنند، هر کدام نیاز به کاربران آموزش دیده و ماهر جهت کار با این سامانه خواهند داشت که در همین راستا برای اولین بار در استان، وظیفه ارایه این خدمات آموزشی در دو منطقه یزد و اصفهان به جهاددانشگاهی یزد سپرده شده است.

وی عنوان کرد: بدین منظور اولین دوره کارگاه منطقه‌ای آموزش مدرسان سامانه ستاد در مناطق یزد و اصفهان به مدت سه روز از ششم تا هشتم مردادماه به میزبانی جهاددانشگاهی یزد برگزار شد.

افروزیان در پایان نیز اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی دولتی و بخش خصوصی می‌توانند کاربران سامانه ستاد خود را جهت گذراندن دوره آموزشی و کسب مهارت لازم به حوزه معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان یزد معرفی کنند.


( ۱ )

نظر شما :