دوره سربازی فرصت مناسبی برای مهارت افزایی است

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۳ کد : ۱۱۴۰ آخرین اخبار
تعداد بازدید:۶۲۲
معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و مسئولین طرح مهارت آموزی سپاه الغدیر یزد از فرآیند اجرایی طرح سرباز مهارت یزد بازدید کردند.
دوره سربازی فرصت مناسبی برای مهارت افزایی است

معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد در حاشیه این بازدید گفت: توجه به کیفیت محتوای آموزشی، ملاک برنامه‌ریزی جهاد دانشگاهی در دوره‌های سرباز مهارت است.

«احمد افروزیان» در جریان بازدید از کلاس‌های آموزشی طرح سرباز مهارت در سپاه الغدیر، توجه به محتوای آموزشی و کارآمدی این دوره‌های مهارتی را از جمله اولویت‌های اجرایی سازمان جهاددانشگاهی دانست و اظهار کرد: علاوه بر کمیت، کیفیت دوره ملاک عمل در برگزاری طرح مهارت سرباز است.

وی اجرای این چنین رویدادهای مهارت‌افزایی را فرصت مناسبی برای تقویت زیرساخت‌های علمی و آموزشی کشور دانست و افزود: تبدیل کردن ظرفیت‌های انسانی و جوان بومی به فرصت‌های شغلی و اقتصادی، از جمله مهمترین اهداف برگزاری طرح مهارت سرباز است.

معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد توجه به آموزش‌های بنیادین و کارآمد را از دیگر ملاک‌های برنامه‌ریزی برای دوره‌های سرباز مهارت عنوان کرد و گفت: سربازی فرصت مناسبی برای مهارت افزایی به نفع آینده‌ای روشن و پویاست.

افروزیان با اشاره به معرفی ظرفیت‌های آموزشی و فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی، تصریح کرد: این سازمان آمادگی هرگونه همکاری با دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلف در حوزه آموزش، پژوهش و رویدادهای مختلف فرهنگی است.

 


نظر شما :