ارائه تخفیفات دوره های آموزشی کوتاه مدت جهاددانشگاهی به پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های استان یزد

۰۱ دی ۱۳۹۹ | ۰۷:۴۸ کد : ۱۶۴۹ آخرین اخبار
تعداد بازدید:۷۴۱
به پاس گرامیداشت روز پرستار و قدردانی از زحمات مدافعان سلامت استان یزد در ایام کرونایی دوره های آموزشی کوتاه مدت جهاددانشگاهی استان یزد با تخفیفات خاص ویژه پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های استان و همچنین خانواده آنها (همسر و فرزندان) ارائه خواهد شد.
ارائه تخفیفات دوره های آموزشی کوتاه مدت جهاددانشگاهی به پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های استان یزد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، دکتر افروزیان معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی یزد گفت: به پاس گرامیداشت روز پرستار و قدردانی از زحمات مدافعان سلامت استان یزد در ایام کرونایی دوره های آموزشی کوتاه مدت این سازمان با تخفیفات خاص ویژه پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های استان و همچنین خانواده آنها (همسر و فرزندان) ارائه خواهد شد.

 

 

 

 

دکتر افروزیان اظهار کرد:

پزشکان و پرستاران به عنون اولین افراد حاضر در صف مقابله با کرونا در کنار سایر کادر درمانی و سلامت بیمارستان ها تلاش‌های زیادی در درمان و کنترل بیماری و مدیریت وضعیت بحرانی کرونا داشتند و ما در جهاددانشگاهی قدردان رشادت ها، فداکاری و تلاش‌های کادر درمان هستیم.

وی افزود: پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های استان یزد از تخفیف ۵۰ درصدی شهریه دوره های آموزش کوتاه مدت شامل آموزش زبان های خارجی، علوم کامپیوتر، علوم انسانی، حسابداری و مدیریت، کشاورزی، هنر و معماری، پزشکی و فنی و مهندسی در ترم زمستان ۹۹ برخوردار خواهند شد.

معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد گفت: جهاد دانشگاهی یزد با توجه به رسالتی که دارد از مراکز پیشگام در ارائه آموزش‌های مجازی و آنلاین است، این سازمان با راه اندازی و توسعه شبکه آموزش غیرحضوری و بهره مندی از اساتید ممتاز و محتوای آموزشی استاندارد، دوره های آموزشی را با کیفیت بالا ارائه می نماید.

وی در پایان اطلاعات تماس با مراکز آموزشی فعال جهاددانشگاهی در استان جهت مراجعه و ثبت نام را به شرح زیر اعلام نمود.

یزد صفائیه، میدان عالم، بلوار شهدای گمنام

تلفن: ۳۸۳۰۳۴۵۲-۰۳۵

یزد – امامشهر، ابتدای ۵۲ متری

تلفن: ۳۵۲۶۱۴۵۲-۳۵۲۶۱۴۵۱-۰۳۵

یزد – آزادشهر، فلکه سوم

تلفن: ۳۷۲۱۱۵۰۶-۳۷۲۲۶۵۵۵-۰۳۵

ساعات کاری: صبح؛ ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و عصر؛ ۱۶ الی ۲۰


( ۲ )

نظر شما :