آزمون عملی استخدام پیمانی مشاغل آتش‌نشانی توسط سازمان جهاددانشگاهی یزد برگزار شد.

۲۰ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۳ کد : ۳۵۵ آخرین اخبار
تعداد بازدید:۶۹۷
آزمون عملی استخدام پیمانی مشاغل آتش‌نشانی استان یزد توسط سازمان جهاددانشگاهی یزد با حضور ۲۴۱ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون علمی برگزار شد.
آزمون عملی استخدام پیمانی مشاغل آتش‌نشانی توسط سازمان جهاددانشگاهی یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد ، به نقل از ایسنا «احمد افروزیان» معاون آموزش سازمان جهاددانشگاهی استان یزد  در مورد این آزمون تصریح کرد: آزمون استخدام پیمانی مشاغل آتش‌نشانی استان یزد به همت دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد و توسط جهاددانشگاهی استان برگزار می‌شود که البته آزمون علمی آن در شهریورماه امسال بین ۱۴۴۰ نفر برگزار شد و در نهایت ۲۶۰ نفر برای آزمون عملی معرفی شدند.

وی با بیان این که آزمون عملی استخدام آتش‌نشانان پس از معاینه پزشکی شرکت‌کنندگان و صدور کارت شرکت در آزمون برای آنها طی دور روز گذشته که منجر به قبولی ۲۴۱ نفر واجد شرایط آزمون عملی شد، امروز در ۹ آیتم شامل شش آیتم عمومی و سه آیتم اختصاصی در مجموعه ورزشی شهید نصیری یزد برگزار شد.

به گفته افروزیان، ۱۲۰ نفر از پذیرفته‌شدگان در این آزمون، در مشاغل آتش‌نشانی شهرهای یزد، شاهدیه، زارچ، ندوشن، میبد، مهریز، هرات و مروست، تفت، نیر، بهاباد، بافق، مهردشت، ابرکوه و عقدا، به صورت پیمانی استخدام خواهند شد.


( ۱ )

نظر شما :